Kontaktujte nás: 777 596 351, 605 938 605 | lagunakrby@seznam.cz lagunajava@seznam.cz

Podlahové nátěry pro nízkou až střední zátěž HADALAN LF41 12E

Garážové podlahy, haly, dílny, sklady, obilná sila atd. - při dlouhodobé ochraně podlah doporučujeme použít dvousložkové dispergované reakční pryskyřice. Díky své univerzální použitelnosti a bezpečné aplikaci se tyto systémy osvědčily v praxi. Systémy hahne nabízejí jednoduchou možnost, jak upravit a chránit povrchy.

Nátěr na podlahy pro vysoké zatížení HADALAN EPUni 12E

Podlahové nátěry z epoxidové pryskyřice hahne se lehce čistí, jsou chemicky odolné, umožňují mechanickou zátěž a volitelnou míru neklouzavosti. Podlahy průmyslových objektů lze vytvářet v různých barvách a tloušťkách a používají se v interiérech v řadě průmyslových a výrobních objektů.

Podlahový nátěr pro hygienické prostory HADALAN EBG 13E

Systém aplikace podlahových nátěrů hahne pro hygienické prostory se zvláště hodí pro použití v potravinářském a nápojovém průmyslu. Výhodou systému je homogenní neklouzavý povrch s minimálními spárami, aby se vytvořilo bezpečné, čisté a příjemné pracovní prostředí. Speciálně harmonizované výrobky také umožňují rychlou a bezpečnou sanaci starých a poškozených podlahových nátěrů. Je možné dokonce upravovat vlhké suterény.

Dekorativní podlahový nátěr HADALAN MBH 12E

Ať už jde o komerční nebo bytové prostory, existují alternativy k tradičním podlahovým povrchům jako dlaždičky, linoleum a gumové krytiny. Dekorativní nátěry spojují napínavé optické možnosti se zvláštními technickými přednostmi. Jsou odolné, bezproblémové a úsporné. Díky nastavení pojiva v souladu s EC1 PLus, což znamená nízké emise, v dekorativních podlahových nátěrech hahne se tyto podlahy hodí zvláště pro interiéry citlivé na poškození, např. nemocnice, školky a obytné prostory.

Ošetření povrchu venkovních cest HADALAN KS 13P

HADALAN KS 13P se používá při vytváření sypaného povrchu ve venkovním prostředí na betonových a asfaltových plochách. Materiál uzavře mikroskopické praskliny v podkladu a dlouhodobě chrání podlahu před vnějšími vlivy. Štěrk, kamínky a podobné sypké materiály se dlouhodobě fixují na podklad, a tím vznikají dekorativní povrchy podle použité velkosti zrna, odolné proti oděru a vhodné i pro jízdní povrchy.


Kontakt

Kontakt

Laguna stavební
Adresa:Sportovní 99/II
Telefon:777 596 351, 605 938 605
Fax:313 518 309
E-mail:lagunakrby@seznam.cz lagunajava@seznam.cz